Pieniądze są dla Szkoły

Zdrowe – nietrudne. Konkurs dla klas I–III szkół podstawowych z nagrodami dla placówki, klasy i nie tylko…

Konkurs, a raczej kilka konkursów, o których napiszemy poniżej, pod hasłem „Zdrowe – nietrudne” organizuje firma Kupiec Spółka, producent m.in. wafli ryżowych i kukurydzianych. Zyskać może tu każdy – szkoła, nauczyciel z uczniami, a nawet rodziny uczniów.

Program adresowany jest do uczniów klas I–III szkół podstawowych. Jego celem jest propagowanie wśród dzieci i ich rodzin zdrowego sposobu odżywiania oraz nauki o zdrowym odżywianiu. Dzięki tematyce działania konkursowe możemy wykorzystać w ramach zajęć z zakresu edukacji zdrowotnej. Warunkiem uczestnictwa w programie i towarzyszących mu konkursach jest zgłoszenie klasy przez nauczyciela. Musi on wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.zdrowenietrudne. pl, zaakceptować regulamin programu oraz regulamin konkursu „Drużyna Przygód” i udzielić zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także wykorzystanie wizerunku.

[ . . . ]
Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.
 

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 5  Strona 6  Strona 7

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

listopad - grudzień | 6 (18) 2017
Moja Mała Ojczyzna Konkurs Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego

„Moja Mała Ojczyzna” to program grantowy skierowany do wszystkich aktywnych osób, którym zależy na miejscowości, w której żyją, i którzy mają pomysł, jak ją zmieniać. Fundacja, udzielając finansowego wsparcia, chce zaktywizować lokalne środowiska do działań – wśród nich również szkoły, przedszkola czy NGO.