Pieniądze są dla Szkoły

Chcesz mieć wzorową łazienkę? Zaplanuj swój udział w konkursie!

Jeśli chcesz, aby Twoja szkoła zawalczyła o remont szkolnej toalety, zarejestruj ją w programie „Wzorowa łazienka” i zachęć uczniów do tworzenia prac plastycznych, które będą odzwierciedleniem nazwy programu.

Program „Wzorowa łazienka” to konkurs dla szkół podstawowych. Jak podają organizatorzy, ich nadrzędnym celem jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach. Zwycięskie placówki wygrywają generalny remont szkolnej łazienki o wartości 30 000 zł, a 100 wyróżnionych szkół – roczny zapas produktów Domestos. Aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt, organizator we współpracy z ekspertami przygotował scenariusz lekcji uczącej dzieci higieny, który można przeprowadzić na zajęciach z wychowawcą.

[ . . . ]
Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.
 

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 3  Strona 4

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

listopad - grudzień | 6 (18) 2017
Moja Mała Ojczyzna Konkurs Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego

„Moja Mała Ojczyzna” to program grantowy skierowany do wszystkich aktywnych osób, którym zależy na miejscowości, w której żyją, i którzy mają pomysł, jak ją zmieniać. Fundacja, udzielając finansowego wsparcia, chce zaktywizować lokalne środowiska do działań – wśród nich również szkoły, przedszkola czy NGO.