Pieniądze są dla Szkoły

Wzorowa łazienka w każdej szkole

Program „Wzorowa łazienka” ma charakter społeczno-edukacyjny i jest organizowany w celu poprawy warunków sanitarnych w polskich szkołach podstawowych i umożliwienia ich uczniom dostępu do czystych, higienicznych łazienek w szkołach oraz edukacji i popularyzacji wiedzy w zakresie higieny. Główną nagrodą jest remont szkolnej łazienki o wartości 30 tys. zł.

W programie szkoły zbierają głosy standardowe, głosy z paragonem, głosy z gry oraz głosy za wypełnienie ankiety na temat szkolnych toalet. Ponadto szkoły mogą uzyskać „dodatkowe głosy” oraz „extra głosy”.

Program ma charakter całoroczny i składa się z dwóch części. Część jesienna trwa od 20.08.2018 r. do 11.12.2018 r. Czas głosowania trwa od 1.10.2018 do 30.11.2018 r. W ramach uczestnictwa w programie każda szkoła ma dostęp do specjalnie przygotowanych materiałów edukacyjnych, tj. lekcji higieny, które można pobrać na stronie www.wzorowalazienka.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej programu do 16.12.2018 r.

[ . . . ]
Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.
 

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 6  Strona 7  Strona 8  Strona 9  Strona 10

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

październik - listopad | 4 (22) 2018
Dzieciaki do Rakiet!

Do 31 października trwa nabór do akcji „Dzieciaki do Rakiet”, w której szkoły wygrywają rakiety, piłki i siatki do tenisa, a nauczyciele wychowania fizycznego – profesjonalne szkolenie organizowane wraz z Polskim Związkiem Tenisowym. Nagrody z tej edycji trafią do 70 szkół. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych dzięki głosom internautów, 10 zaś wybiorą organizatorzy konkursu, czyli przedstawiciele Banku BGŻ BNP Paribas SA.

październik - listopad | 4 (22) 2018
Czy są wśród nas Ekoodkrywcy?

Celem kończącego nabór 12 listopada konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do badania, poznawania i zrozumienia zmian zachodzących w przyrodzie, także pod wpływem działalności człowieka. Zwycięski projekt otrzyma 20 000 zł brutto z przeznaczeniem 17 000 zł brutto na wyprawę badawczą lub budowę ,,Zielonej Klasy” oraz 3000 zł brutto na dofinansowanie projektu badawczego.