Pieniądze są dla Szkoły

Remont stołówek w czasie wakacji

Organizator konkursu skierowanego do szkół podstawowych znajdujących się na terenie Polski dąży do poprawy warunków wydawania posiłków w szkolnych stołówkach.

NAGRODY

Organizator konkursu przyzna:

  • pięć nagród I stopnia w postaci pakietu składającego się z remontu i aranżacji szkolnej stołówki na terenie szkoły oraz warsztatu przeprowadzonego przez Banki Żywności o łącznej wartości 31 100 zł każda,
  • pięćdziesiąt nagród II stopnia w postaci warsztatu przeprowadzonego przez Banki Żywności dla szkoły o wartości 1100 zł brutto każda oraz zestawu naklejek ściennych do szkolnej stołówki o łącznej wartości 300 zł brutto każda,
  • pięćdziesiąt nagród III stopnia w postaci zestawu naklejek ściennych do szkolnej stołówki o łącznej wartości 300 zł brutto każda.

Sposób przekazania nagrody I i II stopnia zostanie ustalony indywidualnie między organizatorem a dyrektorem lub osobą upoważnioną przez dyrektora nagrodzonej szkoły po ogłoszeniu wyników. Organizator i zwycięzcy dołożą wszelkich starań, aby realizacja nagród I stopnia została dokonana w terminie do 30 września 2018 r.

[ . . . ]
Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.
 

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 9  Strona 10

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

kwiecień - maj | 2 (20) 2018
Granty na aktywne wakacje

Choć dopiero niedawno rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, wiemy dobrze, że czas w szkole mija szybko i wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Znam wielu dyrektorów i nauczycieli, którzy wcale nie chcą zamykać na ten czas swoich szkół – zdecydowanie bardziej woleliby zorganizować jakieś formy wypoczynku dla uczniów. Skąd jednak pozyskać na to środki? Zapewniam Państwa, że jeśli tylko znajdą się chęci, to znajdą się również finanse!

kwiecień - maj | 2 (20) 2018
PAJACYK. Dożywianie w okresie wakacji letnich

Beneficjentami programu prowadzonego przez Polską Akcję Humanitarną są dzieci i młodzież do 18 . roku życia zagrożone wykluczeniem społecznym z powodu ubóstwa, niezaradności życiowej rodziców, niepełnosprawności lub innych przyczyn oraz organizacje prowadzące placówki wsparcia dziennego. Program realizowany jest za pośrednictwem organizacji prowadzących placówki wsparcia dziennego, którym przekazywane są środki finansowe na dożywianie.