Pieniądze są dla Szkoły

Na 100-lecie niepodległości „Ojczyzna wokół nas”

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zaprasza dotychczasowych beneficjentów programu „Równać szanse” do udziału w specjalnym konkursie, którego celem jest wsparcie projektów młodzieży służących uczczeniu stulecia niepodległości Polski.

Wsparcie otrzymają działania poruszające tematy istotne dla ich rówieśników i lokalnej społeczności, a także rozwijające zainteresowania i pasje młodzieży. Realizowane projekty mają pogłębiać wśród młodych ludzi postawy obywatelskie mające swój wyraz w gotowości do angażowania się w działania na rzecz wspólnego dobra oraz poczucie dumy z historycznych osiągnięć polskiego społeczeństwa. Projekty mogą obejmować szeroką paletę działań, np. kampanie społeczne, konkursy, gry terenowe, festyny, wystawy, koncerty, spektakle, spotkania publiczne itp.

[ . . . ]
Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.
 

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

kwiecień - maj | 2 (20) 2018
Granty na aktywne wakacje

Choć dopiero niedawno rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, wiemy dobrze, że czas w szkole mija szybko i wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Znam wielu dyrektorów i nauczycieli, którzy wcale nie chcą zamykać na ten czas swoich szkół – zdecydowanie bardziej woleliby zorganizować jakieś formy wypoczynku dla uczniów. Skąd jednak pozyskać na to środki? Zapewniam Państwa, że jeśli tylko znajdą się chęci, to znajdą się również finanse!

kwiecień - maj | 2 (20) 2018
Remont stołówek w czasie wakacji

Organizator konkursu skierowanego do szkół podstawowych znajdujących się na terenie Polski dąży do poprawy warunków wydawania posiłków w szkolnych stołówkach.