Prenumerata

OPIS PRODUKTU

Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły” to kwartalnik – jedyny na rynku praktyczny magazyn informacyjny dotyczący funduszy dla szkół i przedszkoli. Drukowane wydanie magazynu obejmuje 64 strony i jest dostępny w prenumeracie w wersji Papierowej bądź Premium lub Premium+.

CO ZYSKUJESZ

Zamawiając prenumeratę “Pieniądze są Dla Szkoły” zapewniasz sobie stały dostęp praktycznej wiedzy jak zdobyć fundusze na różnorodne potrzeby szkoły.

Zostań subskrybentem magazynu „Pieniądze są Dla Szkoły”, aby:

być zawsze na bieżąco z terminami różnych programów dotacyjnych
uzyskać praktyczną wiedzę jak prawidłowo napisać wniosek i rozliczyć dotację
zrozumieć zawiłości prawne i zapisy w umowach dotacyjnych
podjąć działania dla zdobywania funduszy niezależnie od konkursów grantowych
otrzymywać inspiracje do tworzenia własnych projektów

Subskrybenci prenumeraty profesjonalnej dodatkowo otrzymują gotowe do wykorzystania, edytowalne dokumenty niezbędne do przygotowania wniosków oraz realizacji projektów

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jak długo moje konto jest aktywne?

Konto Czytelnika jest aktywne przez cały okres prenumeraty profesjonalnej. Jeżeli użytkownik nie złoży rezygnacji, po zakończeniu prenumeraty dostęp do konta jest wznawiany

Czy można pobrać i edytować dokumenty?

W zakładce „Moje Pliki” są dostępne m.in. gotowe wzory dokumentów, formularze, raporty, regulaminy. Większość z nich jest widoczna w wersji edytowalnej, którą można pobrać na komputer lub urządzenie mobilne i wielokrotnie wykorzystywać.

Czy można pobrać magazyn i czytać bez dostępu do internetu?

Prenumerata profesjonalna umożliwia czytanie e-wydania magazynu “Pieniądze są dla Szkoły”, które można przeglądać na komputerze oraz urządzeniach mobilnych. Dzięki temu użytkownik uzyskuje możliwość skorzystania z wiedzy ekspertów także podczas pracy w terenie.

Jak często pojawiają się nowe treści w serwisie?

Nowe artykuły merytoryczne, porady i narzędzia publikujemy zawsze po wydaniu kolejnego numeru dwumiesięcznika „Pieniądze są dla Szkoły”. Przez cały okres prenumeraty mają też Państwo dostęp do wersji archiwalnych magazynu.

Czym różni się prenumerata ekonomiczna od profesjonalnej?

W ramach prenumeraty profesjonalnej otrzymują Państwo papierowe wydanie dwumiesięcznika „Pieniądze są dla Szkoły” oraz dostęp do wszystkich materiałów archiwalnych czasopisma w wersji elektronicznej. Ponadto otrzymują Państwo dostęp do Strefy Profesjonalistów, zawierającej gotowe do wykorzystania, edytowalne dokumenty niezbędne do przygotowania wniosków oraz realizacji projektów i monitorowania wykorzystania środków grantowych; wszystkie dokumenty zebrane są w pakietach adekwatnych dla danego programu grantowego. Artykuły, gotowe wzory dokumentów można czytać na ekranie komputera, smartfona lub tableta. W prenumeracie profesjonalnej kupują więc Państwo więcej niż czasopismo – uzyskują Państwo także nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów wydanych dotąd przez redakcję magazynu. Prenumerata ekonomiczna obejmuje natomiast tradycyjne, papierowe wydanie dwumiesięcznika, bez dostępu do Strefy Profesjonalistów oraz Wydań Archiwalnych.