Pieniądze są dla Szkoły

Wartościowo, choć bezgotówkowo

LOKALNY ANIMATOR SPORTU
Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Prowadzony jest przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej. Jego celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez umożliwianie im udziału w sportowych zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych. Lokalni Animatorzy Sportu organizują zajęcia z różnorodnych dyscyplin np. na Orliku, w hali sportowej lub stadionie lekkoatletycznym. Można również zaproponować swój własny pomysł na aktywność.

Aby znaleźć zajęcia dla siebie, należy wyszukać miejscowość na stronie internetowej www.lokalnyanimatorsportu.pl lub skontaktować się z animatorem.

MARZENIE O NAUCE
Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ogłasza nabór do programu stypendialnego: Marzenie o Nauce. Nabór trwa od 15 lutego do 31 marca 2017 r. Program polega na finansowaniu niezamożnym, utalentowanym uczniom nauki w najlepszych liceach w Polsce. Program skierowany jest do zdolnej młodzieży kończącej gimnazjum, pochodzącej z miejscowości do 30 000 mieszkańców

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.
 

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 11

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE