Pieniądze są dla Szkoły

„Dzieci i młodzież z Suchego Lasu rozwijają swoje skrzydła”

„Dzieci i młodzież z Suchego Lasu rozwijają swoje skrzydła” to projekt, który zakończył się sukcesem. Jego autorzy dzielą się z nami nie tylko szczegółami inicjatywy sfinansowanej przez Fundację PZU, ale zdradzają też działania zza kulis projektu i odpowiadają na nurtujące pytania.

Czy był to pierwszy wniosek o grant, który Państwo składali? Jeśli nie, to do jakich innych grantodawców składali Państwo aplikacje?

Ten projekt jest pierwszym, w którym wszystko zorganizowaliśmy sami od początku do końca – włącznie z pisaniem wniosku. Na początku wydawało się, że będzie to trudno „ogarnąć”, ale gdy zobaczyliśmy, że założenia projektu są zbieżne z tym, co robimy na co dzień, a także jakie potrzeby występują w partnerskiej szkole, to nie mieliśmy wątpliwości, że wszystko pasuje do siebie jak ulał. Trzeba było to tylko ubrać w słowa. Kilka dni pracy i projekt był gotowy.

[ . . . ]
Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.
 

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 56  Strona 57  Strona 58  Strona 59  Strona 60

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

kwiecień - maj | 2 (20) 2018
Nowa strefa premium online

Równlegle ze zmianą formuły magazynu pracujemy nad nową odsłoną funkcjonalności dostępnych na stronie www dla subskrybentów prenumeraty profesjonalnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Czytelników, żeby na bieżąco śledzić możliwości pozyskiwania funduszy i od razu informować o pojawiających się konkursach, przedstawiamy nowy portal www.pieniadzedlaszkoly.pl, na którym będziemy publikować najświeższe informacje pojawiające się pomiędzy kolejnymi wydaniami magazynu.

kwiecień - maj | 2 (20) 2018
Granty na aktywne wakacje

Choć dopiero niedawno rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, wiemy dobrze, że czas w szkole mija szybko i wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Znam wielu dyrektorów i nauczycieli, którzy wcale nie chcą zamykać na ten czas swoich szkół – zdecydowanie bardziej woleliby zorganizować jakieś formy wypoczynku dla uczniów. Skąd jednak pozyskać na to środki? Zapewniam Państwa, że jeśli tylko znajdą się chęci, to znajdą się również finanse!