kwiecień - maj | 2 (20) 2018

Na 100-lecie niepodległości „Ojczyzna wokół nas”

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zaprasza dotychczasowych beneficjentów programu „Równać szanse” do udziału w specjalnym konkursie, którego celem jest wsparcie projektów młodzieży służących uczczeniu stulecia niepodległości Polski.

Wsparcie otrzymają działania poruszające tematy istotne dla ich rówieśników i lokalnej społeczności, a także rozwijające zainteresowania i pasje młodzieży. Realizowane projekty mają pogłębiać wśród młodych ludzi postawy obywatelskie mające swój wyraz w gotowości do angażowania się w działania na rzecz wspólnego dobra oraz poczucie dumy z historycznych osiągnięć polskiego społeczeństwa. Projekty mogą obejmować szeroką paletę działań, np. kampanie społeczne, konkursy, gry terenowe, festyny, wystawy, koncerty, spektakle, spotkania publiczne itp.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 12  Strona 13

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

MAŁGORZATA KASPERCZAKOWA Marzec-Kwiecień | NR 2(20) 2018

Granty na aktywne wakacje

Choć dopiero niedawno rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, wiemy dobrze, że czas w szkole mija szybko i wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Znam wielu dyrektorów i nauczycieli, którzy wcale nie chcą zamykać na ten czas swoich szkół – zdecydowanie bardziej woleliby zorganizować jakieś formy wypoczynku dla uczniów. Skąd jednak pozyskać na to środki? Zapewniam Państwa, że jeśli tylko znajdą się chęci, to znajdą się również finanse!

NEWSLETTER

Zapisz się i czytaj...

...najciekawsze artykuły, najnowsze informacje, wiadomości z branży