kwiecień - maj | 2 (20) 2018

Infrastruktura z Kulczyk Foundation

W każdym roku kalendarzowym odbywają się dwie edycje Konkursu Grantowego Kulczyk Foundation. Pierwszy nabór w 2018 r. trwa do 30 czerwca

CELE

Fundacja tak przedstawia swoje cele: „Zdecydowaliśmy się skupić właśnie na projektach infrastrukturalnych, a więc tylko takie mają szansę uzyskać dofinansowanie. [...] Budujemy, urządzamy, remontujemy, konstruujemy, instalujemy, odnawiamy itd. Pozostaje namacalny dowód naszej pracy, który musi tętnić życiem i przynosić efekty społeczne”.

Ciekawie brzmi też uzasadnienie takiego właśnie wyboru: Projekty infrastrukturalne „bardziej niż cokolwiek innego zobowiązują nas do działania. Jeśli się organizuje np. prelekcję czy szkolenie, to po jego zakończeniu najczęściej ślaj po tym wydarzeniu nie pozostaje.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

STRONY PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 13  Strona 14  Strona 15

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

MAŁGORZATA KASPERCZAKOWA Marzec-Kwiecień | NR 2(20) 2018

Granty na aktywne wakacje

Choć dopiero niedawno rozpoczęła się kalendarzowa wiosna, wiemy dobrze, że czas w szkole mija szybko i wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Znam wielu dyrektorów i nauczycieli, którzy wcale nie chcą zamykać na ten czas swoich szkół – zdecydowanie bardziej woleliby zorganizować jakieś formy wypoczynku dla uczniów. Skąd jednak pozyskać na to środki? Zapewniam Państwa, że jeśli tylko znajdą się chęci, to znajdą się również finanse!

NEWSLETTER

Zapisz się i czytaj...

...najciekawsze artykuły, najnowsze informacje, wiadomości z branży